oddíl volejbalu  TJ SOKOL MALÁ SKÁLA

II. LIGA - skupina B 2018/2019

 

  Z V3 V2 P1 P0   S B
1   TJ Žďár nad Sázavou z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
2   Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
3   TJ Turnov 0 0 0 0 0   0:0 0
4   Tělovýchovná jednota PRAGA 0 0 0 0 0   0:0 0
5   Volejbalový klub Choceň, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
6   TJ Slavia HK 0 0 0 0 0   0:0 0
7   Volejbalový klub Hronov, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
8   Volejbal Modřany, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
9   Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
10   Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0

 

 

 

 

1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
2 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
3 6. 10. 2018, 10:00 TJ Turnov - Volejbal Modřany, z.s.   .  
4 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
5 6. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Slavia HK   .  

 

2. kolo
6 6. 10. 2018, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
7 6. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
8 6. 10. 2018, 14:00 TJ Turnov - Volejbal Modřany, z.s.   .  
9 6. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
10 6. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Slavia HK   .  

 

3. kolo
11 13. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Slavia HK   .  
12 13. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
13 13. 10. 2018, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
14 13. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Turnov   .  
15 13. 10. 2018, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  

 

4. kolo
16 13. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Slavia HK   .  
17 13. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
18 13. 10. 2018, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
19 13. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Turnov   .  
20 13. 10. 2018, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  

 

5. kolo
21 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
22 20. 10. 2018, 10:00 TJ Turnov - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
23 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
24 20. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbal Modřany, z.s.   .  
25 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slavia HK - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  

 

6. kolo
26 20. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
27 20. 10. 2018, 14:00 TJ Turnov - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
28 20. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
29 20. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbal Modřany, z.s.   .  
30 20. 10. 2018, 14:00 TJ Slavia HK - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  

 

7. kolo
31 3. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
32 3. 11. 2018, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - TJ Slavia HK   .  
33 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
34 3. 11. 2018, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
35 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - TJ Turnov   .  

 

8. kolo
36 3. 11. 2018, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
37 3. 11. 2018, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - TJ Slavia HK   .  
38 3. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
39 3. 11. 2018, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
40 3. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - TJ Turnov   .  

 

9. kolo
41 10. 11. 2018, 10:00 TJ Turnov - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
42 10. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
43 10. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
44 10. 11. 2018, 10:00 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
45 10. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbal Modřany, z.s.   .  

 

10. kolo
46 10. 11. 2018, 14:00 TJ Turnov - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
47 10. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
48 10. 11. 2018, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
49 10. 11. 2018, 14:00 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
50 10. 11. 2018, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbal Modřany, z.s.   .  

 

11. kolo
51 17. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbal Modřany, z.s.   .  
52 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
53 17. 11. 2018, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - TJ Slavia HK   .  
54 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
55 17. 11. 2018, 10:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  

 

12. kolo
56 17. 11. 2018, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbal Modřany, z.s.   .  
57 17. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
58 17. 11. 2018, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - TJ Slavia HK   .  
59 17. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
60 17. 11. 2018, 14:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  

 

13. kolo
61 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
62 1. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Turnov   .  
63 1. 12. 2018, 10:00 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
64 1. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
65 1. 12. 2018, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  

 

14. kolo
66 1. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
67 1. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Turnov   .  
68 1. 12. 2018, 14:00 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
69 1. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
70 1. 12. 2018, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  

 

15. kolo
71 8. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
72 8. 12. 2018, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbal Modřany, z.s.   .  
73 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
74 8. 12. 2018, 10:00 TJ Turnov - TJ Slavia HK   .  
75 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  

 

16. kolo
76 8. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
77 8. 12. 2018, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbal Modřany, z.s.   .  
78 8. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
79 8. 12. 2018, 14:00 TJ Turnov - TJ Slavia HK   .  
80 8. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  

 

17. kolo
81 15. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
82 15. 12. 2018, 10:00 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
83 15. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Turnov   .  
84 15. 12. 2018, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
85 15. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  

 

18. kolo
86 15. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
87 15. 12. 2018, 14:00 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
88 15. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Turnov   .  
89 15. 12. 2018, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
90 15. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  

 

19. kolo
91 12. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
92 12. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
93 12. 1. 2019, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - TJ Turnov   .  
94 12. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
95 12. 1. 2019, 10:00 TJ Slavia HK - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  

 

20. kolo
96 12. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
97 12. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
98 12. 1. 2019, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - TJ Turnov   .  
99 12. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
100 12. 1. 2019, 14:00 TJ Slavia HK - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  

 

21. kolo
101 19. 1. 2019, 10:00 TJ Slavia HK - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
102 19. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
103 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbal Modřany, z.s.   .  
104 19. 1. 2019, 10:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
105 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  

 

22. kolo
106 19. 1. 2019, 14:00 TJ Slavia HK - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
107 19. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
108 19. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbal Modřany, z.s.   .  
109 19. 1. 2019, 14:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
110 19. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  

 

23. kolo
111 26. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
112 26. 1. 2019, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - TJ Turnov   .  
113 26. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
114 26. 1. 2019, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
115 26. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Slavia HK   .  

 

24. kolo
116 26. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
117 26. 1. 2019, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - TJ Turnov   .  
118 26. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
119 26. 1. 2019, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
120 26. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Slavia HK   .  

 

25. kolo
121 9. 2. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
122 9. 2. 2019, 10:00 TJ Slavia HK - Volejbal Modřany, z.s.   .  
123 9. 2. 2019, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
124 9. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
125 9. 2. 2019, 10:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  

 

26. kolo
126 9. 2. 2019, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
127 9. 2. 2019, 14:00 TJ Slavia HK - Volejbal Modřany, z.s.   .  
128 9. 2. 2019, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
129 9. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
130 9. 2. 2019, 14:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  

 

27. kolo
131 16. 2. 2019, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Turnov   .  
132 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
133 16. 2. 2019, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
134 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Slavia HK   .  
135 16. 2. 2019, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  

 

28. kolo
136 16. 2. 2019, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Turnov   .  
137 16. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
138 16. 2. 2019, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
139 16. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Slavia HK   .  
140 16. 2. 2019, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  

 

29. kolo
141 23. 2. 2019, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
142 23. 2. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
143 23. 2. 2019, 10:00 TJ Slavia HK - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
144 23. 2. 2019, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
145 23. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - TJ Turnov   .  

 

30. kolo
146 23. 2. 2019, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
147 23. 2. 2019, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  
148 23. 2. 2019, 14:00 TJ Slavia HK - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
149 23. 2. 2019, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
150 23. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - TJ Turnov   .  

 

31. kolo
151 9. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
152 9. 3. 2019, 10:00 TJ Turnov - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
153 9. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - TJ Slavia HK   .  
154 9. 3. 2019, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
155 9. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbal Modřany, z.s.   .  

 

32. kolo
156 9. 3. 2019, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  
157 9. 3. 2019, 14:00 TJ Turnov - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
158 9. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - TJ Slavia HK   .  
159 9. 3. 2019, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
160 9. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbal Modřany, z.s.   .  

 

33. kolo
161 16. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
162 16. 3. 2019, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
163 16. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
164 16. 3. 2019, 10:00 TJ Slavia HK - TJ Turnov   .  
165 16. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  

 

34. kolo
166 16. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.   .  
167 16. 3. 2019, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.   .  
168 16. 3. 2019, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.   .  
169 16. 3. 2019, 14:00 TJ Slavia HK - TJ Turnov   .  
170 16. 3. 2019, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA   .  

 

35. kolo
171 23. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
172 23. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - TJ Slavia HK   .  
173 23. 3. 2019, 10:00 TJ Turnov - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
174 23. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbal Modřany, z.s.   .  
175 23. 3. 2019, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.   .  

 

36. kolo
176 23. 3. 2019, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s.   .  
177 23. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - TJ Slavia HK   .  
178 23. 3. 2019, 14:00 TJ Turnov - Volejbalový klub Hronov, z.s.   .  
179 23. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbal Modřany, z.s.   .  
180 23. 3. 2019, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist

aktualizováno: 07.08.2018 15:02:22